Jak hrát Megatrefu

Megatrefa je tipovací soutěž pro sázkaře společnosti Fortuna, která přináší možnost každý týden hrát o několikasettisícové částky!

Jak se zúčastnit soutěže

Každý hráč Megatrefy musí být předregistrovaný nebo registrovaný u společnosti Fortuna. Předregistrovat se je možné na stránkách www.ifortuna.cz, registraci je nutné dokončit podpisem smlouvy na libovolné pobočce Fortuny z důvodu ověření totožnosti a zletilosti klienta. Soutěže se mohou zúčastnit pouze hráči starší 18 let.

Jak hrát a vyhrát Megatrefu

Je to jednoduché, stačí se přihlásit a trefit šest přesných výsledků. V každém vypsaném kole je zařazeno do nabídky Megatrefy šest fotbalových utkání z předních evropských soutěží. Pokud uhodneš přesný výsledek všech šesti utkání, vyhrál jsi 100 000 Kč! Po každém kole, kdy nebude Jackpot trefen, se zvyšuje o dalších 50 000 Kč. Aktuální částka o kterou se hraje, je zobrazena na hlavní stránce Megatrefy.

Vyhrát zajímavé ceny lze ale i bez šesti přesných tipů, stačí získat v daném kole skončit v počtu bodů do osméno místa.  V případě rovnosti bodů rozhoduje vyšší počet přesně trefených výsledků, případně další kritéria uvedena v podrobných pravidlech soutěže. Každý zaregistrovaný hráč může v rámci daného kola tipovat pouze jednou!

Systém bodování

  • 10 bodů: uhodnete přesný výsledek zápasu (tip 1:2, výsledek 1:2)
  • 8 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu a přesný brankový rozdíl (tip 1:2, výsledek 2:3)
  • 7 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu a počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 0:3)
  • 5 bodů: trefíte vítěze zápasu/remízu (tip 1:2, výsledek 0:4)
  • 2 body: trefíte správný počet branek v zápase (tip 1:2, výsledek 3:0)
  • 0 bodů: všechny ostatní varianty (tip 1:2, výsledek 0:0)

Maximální počet pro jeden zápas je 10 bodů, tedy trefený vítěz zápasu (5 b.), brankový rozdíl (3 b.) a počet branek (2 b.). To vše najednou. Maximální počet bodů v jednom kole je tedy 60, pokud všechny tipované zápasy dopadnou přesně jak jste předpověděli. Ostatní bodové součty jsou vždy kombinací různých variant trefení výsledků, brankových rozdílů nebo počtu branek.

Výsledky soutěže

Maximální počet získaných bodů za jedno utkání je 10. Nejvyšší počet získaných bodů v daném období pak určuje pořadí, které je aktualizováno v žebříčcích. Výsledkovou tabuli nalezneš zde, zobrazit žebříčky je možné pouze po přihlášení.